فروشگاه گردنبند
فروشگاه گردنبند
گردنبند زنانه
گردنبند نقره
گردنبند سنتی
گردنبند دست ساز
گردنبند مردانه
گردنبند بدلی
گردنبند مردانه
گردنبند سنتی
گردنبند نقره
گردنبند زنانه
گردنبند دست ساز
گردنبند بدل

جدیدترین‌ها

پرفروش‌ترین ها

ما در تیرتاج شما را با مدل‌های جدید گردنبند آشنا می‌کنیم و راه‌های ست کردن آن‌ها با لباس، فرم صورت، رنگ پوست، قد، وزن و مناسبت‌ها را به شما آموزش می‌دهیم. تیم حرفه‌ای ما سعی دارد تا محیطی را برای انتخابی آسان و سریع برای شما فراهم کند. از این رو در این مجموعه گردنبندهای اصل و تقلبی و قیمت واقعی آن‌ها را به شما می‌گوییم تا آگاهانه‌تر خرید کنید. ما شما را با جدیدترین و برترین برندها و مدهای گردنبند آشنا می‌کنیم تا بتوانید ظاهر و استایلی شیک داشته باشید. اگر هنگام خرید گردنبند دچار سردرگرمی شدید کافی است به نشریه خبری ما سر بزنید تا اطلاعات و راهنمایی‌های لازم را در مورد خرید گردنبند، مدل، نوع، سایز و پلاک آن به دست آورید. هم‌چنین اطلاعاتی در مورد گردنبند سنگ و راه‌های شناسایی سنگ‌های قیمتی، خواص و کاربرد آن‌ها را به شما می‌دهیم. راه‌های شناسایی سنگ‌های اصل و عوامل مؤثر بر قیمت گردنبندِ سنگ به شما کمک می‌کند تا فریب بعضی از فروشنده‌ها را نخورید. علاوه بر این راه‌های نگهداری از گردنبند نقره، استیل، برنج و تیتانیوم را به شما یاد می‌دهیم تا بتوانید سالیان سال از گردنبند‌های خود استفاده کنید. با در اختیار داشتن این اطلاعات می‌توانید با اطمینان خاطر خرید ‌کنید و دیگر دلهره‌ای برای خرید گردنبند نداشته باشید.

فروشگاه تخصصی تیرتاج  انواع گردنبند پسرانه، مردانه، دخترانه، زنانه و ست را در انواع مدل‌های مرواریدی، مهره‌ای، گلدوزی، سنگ، چوکر، مرغ آمین، رومانتویی، مهلو، میخک و … به شما عرضه می‌کند. تیرتاج، علاوه بر ارائه انواع مدل گردنبند، امکان خرید گردنبند را در کم‌ترین زمان و بهترین قیمت به شما می‌دهد. این فروشگاه علاوه بر گردنبندهای مدرن امروزی که از جنس نقره، برنج، استیل و تیتانیوم هستند. گردنبندهای سنتی خود را با مرغوب‌ترین مواد و سنگ‌های نیمه قیمتی به شما ارائه می‌دهد. گردنبندهای سنتی تیرتاج دست‌ساز و ترکیبی از سنت و مدرینته هستند. این گردنبندها سِت زنانه و مردانه دارند و سایز آن‌ها معمولاً قابل تغییر است.

آموزش ساخت گردنبند مهره‌ای، اپوکسی و … به صورت گام به گام و تصویری به شما داده می‌شود تا بتوانید به راحتی در منزل گردنبندهای شیک درست کنید و در وقت و هزینه‌ی خود صرفه جویی کنید. اگر قصد خرید گردنبند را داشته باشید با اطلاعاتی که به شما می‌دهیم، می‌توانید گردنبند مناسب با مناسبت مورد نظرتان را بخرید. هدف این مجموعه افزایش آگاهی شما در مورد ساخت، خرید و نگهداری از گردنبند است. علاوه بر این راهنمایی‌های لازم را برای داشتن استایل شیک مردانه، دخترانه و زنانه در اختیار شما قرار می‎دهیم.

شما فقط این محصول را به سبد خرید اضافه کرده اید: